O FIRMIE


Szanowni Państwo

Pragniemy przedstawić Państwu naszą firmę.

TOP-2 Fabryka Chusteczek Higienicznych w Łodzi została powołana do działalności gospodarczej w 1993 roku. Wówczas to obecni wspólnicy spółki: Tomasz Garncarek, Paweł Kramarz, Stanisław Sołtysiak i Janusz Walędziak - postanowili połączyć wysiłki i stworzyć firmę produkcyjną artykułów higienicznych. W tym celu sprowadzono z Niemiec trzy ciągi produkcyjne marki SPOERL, na których oparto produkcję całego asortymentu chusteczek higienicznych. W 1998 roku, wobec narastającego popytu sprowadzono do Polski z Włoch linię produkcyjną marki OMET.
Niezbędne prace modernizacyjne pozwoliły na produkcję chusteczek w pakietach po 10 sztuk zamykanych klipsem oraz na rozszerzenie asortymentu o chusteczki zapachowe. Uruchomiliśmy produkcję chusteczek pakowanych w kartoniki oraz chusteczek uniwersalnych.

W 1998 roku firma wykupiła na własność budynki produkcyjne i magazynowe mieszczące się w centrum Łodzi na ul. Wróblewskiego 39/41.
Położenie firmy w centrum Polski rozwiązuje wiele problemów logistycznych. Pozwala to nam na dotarcie do każdego odbiorcy w całym kraju.

Poza własną produkcją firma świadczy również usługi produkcji chusteczek dla innych firm w ich opakowaniach pod "własną marką". Od 2000 roku "marka własna" wprowadziła prawdziwą rewolucję na rynku. Stała się ona wyznacznikiem jakości wyrobu i prestiżu firmy.

W 1999 roku rozpoczęliśmy szerokie działania marketingowe związane z eksportem naszych wyrobów do Litwy, Ukrainy i Rosji. Dzisiaj ta część naszej działalności stanowi około 40 % obrotów firmy.

Pomimo trudnej sytuacji na rynku i wszechobecnej konkurencji z optymizmem patrzymy na wyzwania pojawiające się w przyszłości.